www.ksiltovkycepice.cz - s výšivkou i bez
úvodní obrázek

Potisk na kšiltovky

Na kšiltovky tiskneme od 10 kusů. Vytiskneme vám na ně jednobarevná a vícebarevná loga nebo jakékoliv jiné motivy. Nejčastější metodou potisku je technologie „transfer“. Jde o kvalitní, stálobarevnou a pevně fixovanou fólii. Aplikace se provádí za vysokého tlaku a teploty a v závislosti na složitosti loga je možné tisknou i přes švy kšiltovky.

Výšivka na kšiltovky

Naše výšivky nejsou jen tak obyčejné, nabízíme originální řešení přesně na míru. Poskytneme vám kompletní servis, který počíná výběrem kšiltovky nebo čepice až po zpracování grafického návrhu a následné aplikaci potisku nebo výšivky. Díky nejrůznějším technologiím vyšití loga jsme schopni proměnit skladovou kšiltovku nebo čepici na módní doplněk s atraktivním designem. A hlavní výhodou je, že bude zcela odlišný od běžných reklamních produktů. Výšivku na kšiltovky a čepice realizujeme již od 10 ks.

Strojové vyšívání loga může být provedeno

několika způsoby

Strojové vyšívání je nejkvalitnější a nejtrvanlivější technologií aplikace motivů na textilní výrobky. Vyšít lze téměř bez omezení jakýkoliv textilní materiál. Tuto technologii neomezují švy ani jiné nerovnostmi materiálu. Výšivku lze aplikovat i na reklamní textil - trička, polokošile, mikiny, ručníky, osušky, ale také na pracovní oblečení, batohy, sportovní úbory, dresy apod.

Klasická výšivka

Nejčastěji používaný druh výšivky, který můžete použít prakticky na veškerý textilní materiál. Klasickou výšivku lze použít jak na hotové výrobky, tak na nástřihy určené k dalšímu zpracování. Cena výšivky je závislá na počtu stehů, velikosti vzoru, typu materiálu, na který je určena a od počtu kusů.

Tkaná nášivka

Nášivka je v podstatě klasická výšivka, která je vyrobena jako samostatně vyšitý vzor ohraničený pevným okrajem, určený k následnému našití na reklamní kšiltovku.

3D výšivka

Vložením výplňové polyuretanové pěny je dosaženo 3D efektu. Tato technologie je vhodná především na pevné materiály jako jsou kšiltovky, batohy a nášivky. 3D vyšívání je technicky náročné a ne každý motiv lze takto vyšívat, proto doporučujeme zakázku nejprve konzultovat.

Materiálová aplikace

Klasická výšivka doplněná vložením textilního materiálu jiné barvy nebo jiného typu. Použitím aplikace lze dosáhnout velmi zajímavých efektů.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Pro zpracování nezávazné cenové kalkulace nás neváhejte kontaktovat na obchod@dobrytextil.cz

Kam je možné logo aplikovat?

Tisk i výšivku provádíme pouze na tělo kšiltovky – přední a zadní stranu hlavní části kšiltovky a na její boční strany. Aplikaci neprovádíme na kšilt, zapínání ani na vnitřní stranu čepice.

Chcete na kšiltovku aplikovat potisk nebo výšivku? Vyberte si kšiltovky na našem e-shopu DobryTextil.cz a zašlete nám svou nezávaznou poptávku. Pro zpracování nabídky potřebujeme tyto informace:
1) typ kšiltovky
2) přiložit vaše logo (ideálně ve vektorech/křivkách)
3) počet kusů
4) umístění a velikost loga

Na nabídku reklamních čepic a reklamního textilu se můžete podívat v našem internetovém obchodě.

   Vstupte do Vašeho eshopu s reklamním textilem
   ukázky kšiltovek s výšivkou
kšiltovka s potiskem na zakázku
kšiltovka s výšivkou na zakázku
kšiltovka s potiskem na zakázku
kšiltovka s výšivkou na zakázku
kšiltovka s potiskem na zakázku
KšiltovkyČepice.cz nabízí k prodeji reklamní kšiltovky a čepice a možnost realizace výšivky přesně podle Vašich náročných požadavků. Naší další specializací je maloobchodní i velkoobchodní prodej reklamního textilu – nabízíme trička, mikiny, polokošile, osušky, ručníky, kšiltovky a čepice. Kromě realizace výšivky se zabýváme také potiskem reklamního textilu.

Copyright © 2012 - 2017 www.ksiltovkycepice.cz | www.firemnipotisk.cz | www.osusky-rucniky.cz | www.softshellbundy.cz
www.levnevesty.cz | www.modraky.cz | www.promotextil.cz | www.textilkeya.cz